Zavřít okno

Přihlášení k odběru novinek

* povinná položka

Mgr. Eva Kolářová

Eva Kolářová

Specializace

Mgr. Eva Kolářová (1969) je majitelkou firmy EVIS – Vzdělávací služby, která byla založena v roce 2011. EVIS nabízí jak kurzy otevřené veřejnosti, tak vzdělávací akce připravené dle specifických požadavků firem. Díky otevřené komunikaci s účastníky vzdělávacích kurzů a se špičkovými odborníky jednotlivých oborů, je schopna pružně nabízet právě takové vzdělávání, jaké podniky potřebují. Samozřejmostí je profesionalita a vysoký standard kvality.
Mgr. Eva Kolářová vystudovala andragogiku v profilaci na personální management na Filosofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.
Je lektorkou s certifikací profesionální lektor. Přednáší na kurzech a seminářích pořádaných firmou EVIS a na Univerzitě Palackého v Olomouci pod vedením PhDr. Naděždy Špatenkové, PhD., ředitelky Univerzity třetího věku Univerzity Palackého.
Do roku 2011 byla ředitelkou společnosti ROVS – Rožnovský vzdělávací servis, s.r.o., kde nasbírala bohaté zkušenosti nejen v oboru vzdělávání, ale také v odborné personalistice.
Profesní orientace: bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana, odborná personalistika, teambuildingy, komunikační a prezentační dovednosti, pracovně právní služby, konference (v roce 2013 např. Akreditované konference na téma „ O životě, smrti a truchlení“), lektorská činnost

© Evis 2024