Zavřít okno

Přihlášení k odběru novinek

* povinná položka

Aktuality o nás a našich školeních

15.8.2013 - Pracovnělékařské služby pro ředitele škol a školských zařízení

V Ostravě a v Praze proběhne během září a října seminář pro ředitele a zaměstnance škol a školských zařízení na téma Pracovnělékařskéslužby z pohledu zaměstnavatele - zaměření pro školy. Přihlášky a více o obsahu najdete pod položkou kurzy. Těšíme se na Vás spolu s lektory panem Robertem Křepinským a paní Bc. Jarmilou Jánskou (odbornou referentkou pro školy a školská zařízení).

23.7.2013 - Vzdělávejte se a relaxujte v srpnu v krásném prostředí Beskyd

Na "Aktuality", které se budou konat v týdnu od 26.- 30.8.2013 v krásném prostředí Beskyd, se můžete přihlašovat v sekci kurzy. Je možno přihlásit se i na jednotlivé dny.Pokud máte zájem o ubytování, napište a přihlaste se včas. Těšíme se na Vás!

23.7.2013 - Pracovně-lékařské služby v Praze, České Třebové, Hradci Králové a Ostravě

Vzhledem k tomu, že semináře k tématu Pracovnělékařských služeb jsou stále velmi žádaná, přidali jsme na podzim 2013 semináře do několika měst v republice.

2.7.2013 - Kurz 1. pomoci v Hustopečích

26.-27.9. pořádáme opět na žádosti klientů dvoudenní kurz 1. pomoci. Podrobný program v sekci kurzy. Přijeďte se podívat do kraje vína a spojte příjemné s užitečným!

19.6.2013 - 1. ročník Konference O životě, smrti a truchlení

Včera dne 18.6. proběhla v Jesenci akreditovaná Konference na téma O životě, smrti a truchlení. Lektorka PhDr. Naděžda Špatenková měla u všech 30ti účastníků konference vynikající hodnocení. Graf z hodnocení si můžete zobrazit v sekci Evaluace kurzů. Správně zpracované výsledky z evaluací prováděné na kurzech a seminářích jsou jedním z nejdůležitějších kritérií úspěšnosti Vzdělávací organizace. Těšíme se na další Konferenci, třeba pojedete s námi :-)

7.6.2013 - Kurz 1. pomoci v Hustopečích

27.-28.6. pořádáme na žádosti klientů dvoudenní kurz 1. pomoci. Podrobný program v sekci kurzy. Přijeďte se podívat do kraje vína a spojte příjemné s užitečným!

27.5.2013 - Seminář VTZ Elektrická zařízení a Zdvihací zařízení

V rámci týdenního kurzu v Pardubicích proběhne i seminář VTZ, Elektrická a Zdvihací zařízení se specialisty Tomášem Vomáčkou a Ing. Karlem Šimonovským. Možnost přihlášení i na jeden den samostatně. Přihláška v sekci kurzy.

9.5.2013 - Konference "O životě, smrti a truchlení"

18.6. 2013 pořádáme akreditovanou konferenci "O životě, smrti a truchlení". Konference je akreditována Českou asociací sester a je zařazena do kreditního systému celoživotního vzdělávání dle platných zákonů a předpisů souvisejících. Odborná konference je hodnocena 4 kredity. Obsah konference pod položkou kurzy.

30.4.2013 - Lektorské a prezentační dovednosti

Celodenní seminář Lektorské a prezentační dovednosti. 13.6.2013 v Pardubicích. Více z obsahu naleznete v sekci kurzy. Přednáší PhDr. Miroslava Dvořáková, PhD.

30.4.2013 - Pracovně-lékařské služby v Liberci, Praze, Šumperku a Pardubicích

Semináře s Robertem Křepinským. Obsah semináře v sekci kurzy. Stále aktuální téma: Pracovně lékařské služby z pohledu zaměstnance. Přijďte, těšíme se na Vás!

9.4.2013 - Kurz Aktuality v BOZP spojte s relaxací v Beskydech!

Na "Aktuality", které se budou konat v týdnu od 26.- 30.8.2013 v krásném prostředí Beskyd, se můžete přihlašovat v sekci kurzy. Je možno přihlásit se i na jednotlivé dny.Pokud máte zájem o ubytování, napište a přihlaste se včas. Těšíme se na Vás!

8.4.2013 - Pracovně-lékařské služby v Praze

Seminář Pracovně - lékařské služby přidán do Prahy již potřetí, tentokrát 22.5.2013. Nahlédněte do sekce Evaluace, jak byli účastníci s přístupem lektora a organizačním zajištěním spokojeni. Přijeďte, jste srdečně zváni!!

© Evis 2019